KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3992713
nr 399 2713
Akvarell
sign. E Beskow -91, Läsande flicka, 23x16 (bla vikskador)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 6 mars 2006
3.200 kr
3.100 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)